Home O nas Relacje Inwestorskie Aktualności Partnerzy Kariera Kontakt 20 styczeń 2019
TARGI
Budowlane i Wykończeniowe
Spożywcze
Motoryzacyjne
Transportowe
Opakowań
Medyczne
Olejowo-Gazownicze
Górnicze
Energetyczne
Turystyczne
Rolnicze
Zabezpieczeń
Obróbki drewna
Mody i Tekstyliów
Meblowe i Wyposażenia wnętrz
Przemysłowe
Infrastruktury miejskiej i drogowej
Tworzyw sztucznych
Sport i Rekreacja
IT i Telekomunikacyjne

 
 
ITE Group plc is a member of

O ITE Poland

ITE Poland jest częścią brytyjskiej Grupy ITE (International Trade Exhibitions), największego na świecie organizatora międzynarodowych targów i konferencji na rynkach wschodnich i wschodzących. Na polskim rynku istniejemy od 2008 roku. Jako lokalny oddział Grupy ITE jesteśmy odpowiedzialni za bezpośrednią obsługę wszystkich polskich wystawców na zagranicznych targach organizowanych przez naszą Grupę – zajmujemy się między innymi rezerwacją powierzchni wystawienniczej, zabudową stoisk, a także wynajmem sal konferencyjnych. Zespół ITE Poland składa się z profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży targowej.

O Grupie ITE

Grupa ITE powstała w 1991 roku i jest obecnie wiodącym organizatorem międzynarodowych targów i konferencji business-to-business na dynamicznie rozwijających się rynkach wschodnich takich jak Azerbejdżan, Birma, Brazylia, Chiny, Indie, Indonezja, Kazachstan, Kirgistan, Malezja, Nigeria, Rosja, RPA, Tajlandia, Turcja, Ukraina, USA, Uzbekistan, Wielka Brytania i Wietnam. Od 1998 roku Grupa ITE notowana jest na giełdzie w Londynie.

Nasza firma organizuje corocznie około 240 imprez targowych i konferencji skierowanych do różnych sektorów przemysłu. Posiadamy ponad 30 biur zatrudniających ponad 1000 pracowników w 20 państwach. Rozwinięta sieć oddziałów naszej Grupy pomaga nam w zrozumieniu specyfiki lokalnych rynków i umożliwia odpowiednie dopasowanie oferty do potrzeb naszych klientów.

Szerokie portfolio wydarzeń organizowanych przez ITE zawiera zarówno imprezy dla profesjonalistów wąskich specjalizacji, jak również najważniejszych sektorów m.in.:

  • budowalnego (np. targi MosBuild, KazBuild, KyivBuild, UzBuild, YAPI TurkeyBuild)
  • instalacyjnego (np. targi Aqua-Therm Kyiv, Aqua-Therm Almaty, Aqua-Therm Baku)
  • spożywczego (np. targi WorldFood Moscow, WorldFood Ukraine, WorldFood Kazakhstan)
  • motoryzacyjnego (np. targi MIMS powered by Automechanika, SIA, AutoSib)
  • transportowego (np. targi TransRussia, TransCaspian, TransAsia)
  • medycznego (np. targi KIHE, PublicHealth, Pharmtech)
  • olejowo-gazowniczego (np. targi KIOGE, MIOGE, Caspian Oil&Gas)
  • zabezpieczeń (np. targi MIPS, SFITEX, CIPS Caspian)
  • górnictwa (np. targi MiningWorld Russia, MiningWorld Central Asia)

Grupa ITE działa zachowując najwyższe standardy, co potwierdza nasze członkostwo w najważniejszych organizacjach przemysłu targowego, m. in. Światowym Stowarzyszeniu Przemysłu Wystawienniczego (UFI), Rosyjskim Związku Wystaw i Targów (RUEF), Stowarzyszeniu Organizatorów Imprez Wystawienniczych (AEO). Współpracujemy z agencjami rządowymi, stowarzyszeniami handlowymi, izbami i innymi podmiotami otoczenia biznesu. Nasi wystawcy mają możliwość korzystania ze wsparcia ze środków unijnych.

Łączymy Państwa biznes ze światem!

 

ITE Group przedstawia

Movie
 
ITE Poland Sp. z o.o., ul. Niegolewskich 22/1, 60-231 Poznań, PL